O Studium

Studium Akordeonisty stawia sobie za cel naukę gry na akordeonie począwszy od poziomu początkującego aż po zaawansowany. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza, którą dysponuję, z pewnością sprosta wymaganiom naszych podopiecznych. W ramach nauki gry na instrumencie odbywać się będą semestralne egzaminy sprawdzające umiejętności uczniów. Mam nadzieję, że nauka prezentowana przez Studium będzie na wysokim poziomie. Życzę wszystkim uczniom oraz ich rodzicom niezapomnianych przeżyć związanych z edukacją muzyczną. Posiadam własne akordeony ćwiczeniowe firmy Hohner i Weltmeister. 

Nauka

Nauka w naszym studium jest podzielona na dwa semestry: zimowy i letni. Prowadzone są indywidualne zajęcia z każdym ze słuchaczy. Pod koniec każdego semestru będzie odbywać się sprawdzenie umiejętności poszczególnych uczniów. Zadany materiał będzie wpisywany do zeszytów przedmiotowych każdego z uczniów. Będzie pobierana opłata miesięczna ustalana rokrocznie w gronie rodziców. Za materiały do nauki, nuty, ksera nie będzie pobierana żadna opłata.Uwaga!!! Możliwość dojazdu do słuchacza na terenie Skoczowa i okolic.

Zapisy

Studium Akordeonisty prowadzi nabór uczniów na rok szkolny 2020/2021. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na adres bronowski.marek@gmail.com